Hakkımızda

Kurumsal

Biz Kimiz?

Karden
Hakkında

1983 yılında Ankara’nın Kızılay semtinde hayatına başlayan Karden, köklerini baharat sektörü ile atarak günümüzde bitkisel yağ üretiminin öncüsü olmuştur. Karden, “sıfır hata” prensibi ve “sürekli iyileştirme” anlayışı doğrultusunda geçmişten bugüne; bitkisel yağ, kozmetik yağ, bitkisel krem ve sabun üretimleri ile kozmetik, gıda ve ilaç sanayinin liderlerinden biri haline gelmiştir.

Uluslararası kalite anlayışını ISO 9001, ISO 22000, GMP ve IAF HACCPP belgeleri ile buluşturan Karden, tüm üretim süreçlerini kalite güvencesi altına alarak tüketicisine her zaman mükemmeli sunmayı amaçlamaktadır. Tüketicilerini yüksek kalitede ürünlerle buluşturmak için üretim tesislerinde soğuk sıkım pres teknolojisini kullanan Karden, yeni nesil bitkisel üretim teknolojilerini bünyesinde barındırmaktadır. İnsan sağlığına, gıda güvenliğine ve kaliteye gösterdiği özenle Ar-Ge çalışmalarına azami ölçüde önem vererek alanında uzman mühendisler ile sürekli gelişmeyi benimsemektedir.

Sabit yağlar, uçucu yağlar, ozonlanmış yağlar, aromatik yağlar,karışım yağları, esanslar, kremler ve sabunlar olmak üzere sekiz farklı kategoride bitkisel üretimleri bulunan Karden, hız kesmeyen çalışmaları ile ürünlerini çeşitlendirmektedir.

Karden, merkezi Ankara olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanındaki mobil satış temsilcileri ile müşterilerine hizmet verirken yurtdışı pazarında ise ihracat payını günden güne artırmaktadır. Halihazırda birçok ülkede şubelerini açmaya hazırlanan Karden, profesyonelliğini, yüksek motivasyonunu ve yeniliğini uluslararası pazara taşıyarak, bitkisel yağ üretiminin lideri olmayı hedeflemektedir.

Saygılarımızla.
KARDEN TARIM ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ