Fiziki Mağaza

KARDEN Ailesinin Bir Parçası Olmak İster Misiniz?

                         Büyüyen Karden’e Katılın, Kazanmaya Başlayın!

           Bitkisel Ürünlerin Öncüsü Karden’in Bayileri Arasında Yerinizi Alın!

                                                       HEMEN BAŞVUR

Karden; düşük yatırım bütçesi ile kendi işinin patronu olurken kazancını başarılı bir şekilde artırmak isteyen girişimciler için en doğru adrestir.

1983’te Ankara Kızılay’da başlayan maceramıza bugün, bitkisel yağ üreticileri arasında öncü ve lider konumumuzu koruyarak devam ediyoruz. Karden markası altında; sabit yağlar, uçucu yağlar, aromatik yağlar, ozonlanmış yağlar, karışım yağlar, esanslar, kremler ve sabunlar olmak üzere birçok kategoride bitkisel ürünler üretiyoruz. Ürünlerimizi kalite belgeleri ile garanti altına alıyor ve yeni nesil bitkisel üretim teknolojilerini kullanıyoruz. Modern üretim anlayışımızı, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı ve 38 yılı aşkın işletmecilik tecrübelerimizi Türkiye’nin dört bir yanıyla paylaşmak istiyoruz. Karden ile işini kurmak isteyen girişimcilere kendi işinin sahibi olma imkânı sağlıyoruz. Karden’in bitkisel üretim alanındaki kalitesini yayarak, girişimcilerimizin de kendi işlerine sahip olmalarını, büyümelerini ve gelişmelerini sağlamayı amaçlıyoruz.

         Ürün tedariği, tanıtım ve danışmanlık gibi hizmetlerimizle kendi mağazasını açmak isteyen veya kendi mağazasında Karden ürünlerini satmak isteyen firmalar için ücretsiz bayilikler veriyoruz. Karden markasına ait tüm ürünlerin satışı sayesinde yüksek kâr marjı ile satış yapmanıza olanak tanıyoruz.

Bayilik başvuru talebinizi aldıktan sonra firmanıza ait bilgileri inceleyerek uygun bulmamız halinde üyeliğinizi onaylıyor ardından gerekli sözleşmeleri tarafınıza iletiyoruz. Karden tarafından profesyonel çekimleri yapılmış ürün fotoğraflarını, reklam ve tanıtıma ilişkin görsel ve yazılı çalışmaları ve ürün tedariğini sizler için ücretsiz sağlıyoruz. Sipariş ürünlerinizi firmanıza veya istediğiniz adresinize 1-2 iş günü içerisinde gönderiyoruz. Marka bedeli ve kullanım hakkı gibi ücretler talep etmiyoruz. Ayrıca 7/24 ücretsiz bayilik danışma hizmetlerimizden yararlanabilir ve ürünlerimizi çok uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Siz de Karden’in bayilik fırsatlarından yararlanmak ve bilgi almak için hemen formu doldurun, size ulaşalım!